Nasza OFERTA

Specjalne menu

Przyjęcia komunijne

Szukasz sali na przyjęcie komunijne i okazuje się, że wszystko już zajęte? Nic bardziej mylnego! Wiemy, jak ważnym przeżyciem dla całej rodziny jest to wydarzenie, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalnie skomponowane menu na tę okoliczność!

Zadbamy o wystrój sali, profesjonalną obsługę kelnerską, wyśmienite wypieki naszego cukiernika, a w tym Tort Komunijny, oraz o wyjątkową rodziną atmosferę! Wszystko po to by ten dzień zapadł w Waszej pamięci na długo! Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz, aby Rozbark Atelier Bytom zajął się organizacją przyjęcia komunijnego Twojego dziecka.
Zaplanujemy & zorganizujemy

Imprezy okolicznościowe

Szykujesz imprezę okolicznościową dla Ciebie lub Twoich najbliższych? W naszej restauracji stanie się to o wiele prostsze!

Rozbark Atelier w Bytomiu przygotuje smaczne dania kuchni regionalnej lub europejskiej – wybór należy do Ciebie. Wszystkie zaplanujemy i zorganizujemy, Twoim jedynym zadaniem będzie przyprowadzenie gości. Możesz też dla nich od razu zarezerwować nocleg w Bytomiu. Apartamenty, które oferujemy, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób.
Kompleksowa realizacja

Spotkania biznesowe

Rozbark Atelier to dogodne miejsce na organizację szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych czy też jubileuszy firmowych.

Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju spotkań firmowych, zapewniamy również komfortowe i tanie noclegi na Śląsku. Możesz zwrócić się do nas, gdy nie udało Ci się znaleźć sali konferencyjnej w Katowicach – z naszej restauracji dojedziesz do stolicy Śląska w 12 min. Poznajemy potrzeby naszych gości oraz dopasowujemy do nich odpowiedni przebieg spotkania oraz menu, a sale szkoleniowe i konferencyjne są w odpowiedni sposób wyposażone.
Poczuj się wyjątkowo

VIP Room

Strefa VIP Room w Rozbark Atelier w Bytomiu to miejsce gdzie każdy poczuje się wyjątkowo.

Nasza kameralna strefa VIP przeznaczona jest do organizacji spotkań biznesowych, imprez integracyjnych, spotkań zamkniętych, wieczorów panieńskich i kawalerskich. Zadbamy o każdy szczegół, aby nadać Twojemu wydarzeniu oczekiwaną oprawę. Możliwa adaptacja wystroju w zależności od okazji.